O firmie

Pogotowie hydrauliczne

Pogotowie hydrauliczne Olsztyn, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się usuwaniem awarii. Nieprzewidziane, nagłe sytuacje związane z wodą i gazem stanowią zagrożenie dla naszego majątku, zdrowia. Naprawiamy usterki związane z instalacją wodną, kanalizacyjną, ciepłowniczą oraz gazową.

Posiadamy wiedzę i duże doświadczenie zawodowe, odpowiedni sprzęt specjalistyczny oraz wymagane uprawnienia gazowe. Pozwala nam to oferować usługi gazowe oraz usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. W przypadku zaistnienia awarii hydraulicznej lub gazowej, zalecamy wezwanie wykwalifikowanego fachowca: hydraulika. Samodzielne próby naprawy często pogarszają sytuację, a w przypadku instalacji gazowej są po prostu niebezpieczne.

Zajmujemy się każdą awarią hydrauliczną. Czasem tych awarii jest tak dużo, że niestety czas oczekiwania wydłuża się lub nie jesteśmy w stanie przyjąć kolejnego zlecenia. Kolejność realizacji zależy od pilności i „szkodliwości” usterki. Jeżeli pęknięta rura zalewa mieszkanie, jedziemy w pierwszej kolejności, przez telefon udzielając instrukcji o zakręceniu zaworów głównych itp., żeby zminimalizować szkody. Zgłoszenia, które mogą zaczekać realizujemy w drugiej kolejności. Prosimy o wyrozumiałość. Rozumiemy, że dla Państwa ich sprawa jest najważniejsza.

Nasze usługi hydrauliczne i usługi gazowe świadczymy także w trybie "zwykłym" poza pogotowiem hydraulicznym.

Nasze żywioły

Woda i gaz, wraz z problemami które Państwu sprawiają.

Nasze atuty

Wiedza poparta doświadczeniem i uprawnieniami.

Obszar działania

Usługi świadczymy na terenie miasta Olsztyn (warmińsko-mazurskie) i okolic.

Klienci

Państwa zadowolenie, ze świadczonych usług, jest dla nas priorytetem.

Cena usługi

Zależy od złożoności problemu i czasu poświęconego na jego rozwiązanie.

Termin

Usługa jest realizowana w dogodnym dla Państwa terminie.

Kontakt

Akceptujemy różne formy kontaktu: telefon, sms, e-mail.

Czas

Szanujemy Państwa czas. Staramy się dotrzymywać umówionych terminów.